FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 
 
 ABONAMENT NA SREBRNE I ZLOTE MONETY NA ROK 2012 US-COINS.PL Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
us-coins
Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro 1:56, 14 Gru 2011 Powrót do góry

Regulamin abonamentu numizmatycznego na rok 2012


Kupując nasz abonament nie musisz:

- nie musisz stać w gigantyczych kolejkach.

- nie musisz przyjeżdzać po monety,

- nie musisz się rejestrować w NBP,
- nie musisz rezygnować z urlopu i wakacji,
- opłata abonamentowa pod koniec roku jest zwracana !

- cena monet srebrnych jest równa cenie emisyjnej NBP !NIE ZWLEKAJ - ILOŚĆ ABONAMENTÓW OGRANICZONA !1. Okres trwania usługi abonamentowej wynosi jeden rok od dnia 01.01.2012 do 31.12.2012 i obejmuje abonament na monety srebrne (10zł i 20zł) wyemitowane przez NBP w okresie obowiązywania usługi. Do każdego srebrnego abonamentu przysługuje 5 monet 2 zł Golden Nordic z każdej emisji w cenie nominalnej.

2. Ceny monet objętych usługą abonamentową są równe cenom emisyjnym ustalanym przez NBP (cena aukcji w systemie kolekcjoner)

3. Na każdy abonament przypada po jednej srebrnej monecie wyemitowanej i przyznanej nam przez NBP w okresie ważności wykupionej usługi abonamentowej.

4. Za prowadzenie abonamentu Przyjmujący Zamówienie pobiera opłatę abonamentową określoną w Zamówieniu. Opłata abonamentowa podlega w całości zwrotowi na koniec roku, nie zawiera w sobie ceny monet oraz nie stanowi przedpłaty.

5. Zapłata za monety winna nastąpić nie później jak do 7 dni po dacie emisji ustalonej przez NBP. (data emisji to pierwszy dzień licytacji)

6. Zamawiający przyjmuje do wiadomości i godzi się z tym, że w przypadku braku zapłaty w terminie określonym w punkcie 5 Przyjmującemu Zamówienie przysługuje prawo odsprzedaży nieodebranych w terminie monet osobom trzecim. W przypadku nie wywiązania się z opłaty za monety (punkt 5) opłata abonamentowa nie zostanie zwrócona.

7. Firma dar-com nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie monet objętych abonamentem, w przypadku odmowy lub ograniczenia realizacji uprzednio złożonego przez nią zamówienia w NBP.

8. W przypadku dokonania przez NBP redukcji uprzednio złożonego zamówienia, o pierwszeństwie dostawy monet w ramach usługi abonamentowej decyduje data wykupienia usługi abonamentowej.

9. Wszelkie roszczenia z tytułu wykupionej usługi abonamentowej wygasają z końcem roku kalendarzowego.

10. Firma dar-com nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia w realizacji planu emisyjnego Narodowego Banku Polskiego oraz ewentualne zmiany w tym planie.

11. Dokonanie wpłaty na poczet zryczałtowanej opłaty abonamentowej oznacza akceptację niniejszych warunków abonamentu.

12. Odbiór monet odbywa się poprzez dostarczenie monet pod adres wskazany przez klienta. Koszt dostawy, ustala się indywidualnie.

13. Wysyłka lub odbiór monet następuje:

- po każdej emisji,

- raz na miesiąc,

- lub raz na kwartał.

Wybór częstotliwości wysyłki oraz sposobu wysyłki (list, paczka, kurier) należy do Zamawiającego. Odbiór osobisty ustalany jest indywidualnie.

Płatność przy odbiorze jest możliwa dla:

- klientów odbierających monety osobiście ( Gdańsk )

- stałych klientów przy wysyłce monet ( za pobraniem )

14. Wpłaty na monety objęte abonamentem dokonywane są na wskazany w Zamówieniu rachunek bankowy. W przypadku zapłaty gdzie pobierana jest opłata za odebrania płatności, koszty ponosi Kupujący.
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
 
 
Regulamin